http://kyiv.svoboda.org.ua/news/events/00110283/

Білоцерківські свободівці відвідали презентацію книги “Єврокаратель”

14494789_1095125393914663_7052537336054753881_n

1 вересня 2016 року в центральній бібліотеці Білої Церкви активісти ВО “Свобода” відвідали презентацію дев’ятої за ліком книги місцевого письменника та журналіста Олександра Виговського “Єврокаратель”. Книга видана за сприяння депутата-свободівця В’ячеслава Хмельницького.

На літературному святі були присутні депутати Київської обласної ради від ВО “Свобода” Максим Запаскін та В’ячеслав Хмельницький, депутат Білоцерківської міськради Вадим Кошель.

Виступаючи перед шанувальниками творчости Олександра Виговського, які вщерть заповнили зал книгозбірні, В’ячеслав Хмельницький зазначив: “Сашко – давній приятель місцевих свободівців. Ми разом пройшли Революцію гідности та переживаємо події на сході України. Він як журналіст ніколи не боявся говорити та писати правду. Відчуваю велике щастя, що отримав нагоду допомогти з виданням цієї книги. Символічно, що “Єврокаратель” вийшов напередодні Дня Незалежности України, адже вся історія просякнута ідеєю боротьби за нашу Батьківщину. Бажаю здоров’я та натхнення автору. Сподіваюся, що незабаром світ побачать його нові книги”.

Присутні мали змогу придбати книгу “Єврокаратель” з авторським підписом. Оскільки Олександр Виговський займається благодійністю, то кошти у сумі 1905 гривень, виручені від продажу книги, він передав на передову воїнам російсько-української війни.

Прес-служба Білоцерківської міської організації ВО “Свобода”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *